English
 • اسپرلوس 6
  اسپرلوس 1
  Sperlous7
  اسپرلوس 3
  اسپرلوس 2
  اسپرلوس 9
  اسپرلوس 5
  اسپرلوس 7

شرکت سنگ آهن شرق ایران (سنگان)

شرکت سنگ آهن شرق ایران (سنگان)

موضوع فعالیت شرکت طبق اساسنامه

1.انجام عملیات اکتشاف مواد معدنی،آبهای زیر زمینی،نقشه برداری سطحی و عمقی،حفاری ژئوتکنیکی و ژئوفیزیکی و مغزه گیری،آبشناسی،تعیین ذخیره و انجام کلیه امور مربوطه.

2.طراحی و تجهیز و بهره برداری از معادن و سایر فعالیتهای مرتبط از قبیل ساختمانی،راهسازی،تاسیساتی،ایجاد فضای سبز،احداث و راه اندازی کارخانجات و صنایع فن آوری معدنی.

3.انجام کلیه فعالیت های بازرگانی شامل خرید و فروش،صادرات و واردات قطعات و تجهیزات،محصولات و مواد و مصالح و همچنین توزیع،حمل و نقل و هر گونه عملیات مورد نیاز که به نحوی از انحاء با اهداف شرکت مرتبط باشد.

4.انجام فعالیتهای پیمانکاری و مشاوره ای در داخل و خارج از کشور شامل مشاوره،پیمان مدیریت،ارائه خدمات مهندسی،اکتشافی و معدنی از قبیل حفاری آب در کلیه سازند های سخت و آبرفتی و پمپاژ و امور مربوط به آن،حفاری و مغزه گیری،آتشباری،تجهیز و استخراج،نقشه برداری و عملیات خاکی راهسازی و ساختمانی.

5.سرمایه گذاری و مشارکت در طرح ها و واحدهای تولیدی و خدماتی و سایر شرکتها و خرید و فروش سهام و انجام کلیه موارد مربوطه.

6.انجام فعالیتهای فرهنگی و آموزشی ،تحقیقاتی و پژوهش و کمک به موسسات آموزشی عام المنفعه در چهارچوب قوانین و مقررات جاری کشور.

7.انجام کلیه امور معاملاتی و مبادرت به سایر امور و عملیاتی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم در چهار چوب قوانین جاری کشور و برای تحقق اهداف شرکت لازم یا مفید میباشد .

 • برای مشاهده محتویات و مطالب این وب سایت به زبان های دیگر، بر روی پرچم زبان مورد نظر خود کلیک کنید.
©کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت اسپرلوس اهورا می باشد.
طراحی سایت و هاست: پارسیان میزبان